Selahattin Paşalı ile Lara Tümer, Bodrum’da! Minik kızlarıyla deniz keyif yaptılar

Selahattin Paşalı ile Lara Tümer, iki yıllık aşk yaşadıktan sonra Nisan 2022’de gerçekleşen sade bir törenle nikâh masasına oturmuştu.

Aileleri ve yakın arkadaşları, ikiliyi mutlu günlerinde yalnız bırakmamıştı. Çiftin kızları, 1 Temmuz 2022 tarihinde dünyaya gelmişti.

“İSMİMİZİ ANNE VE BABA OLARAK DEĞİŞTİRDİK”

Lara Paşalı, doğum sonrası sosyal medyada paylaştığı karelere, “İsmimizi anne-baba olarak değiştirdik. Ailemize hoş geldin Pera’m. Seni seviyoruz” notunu düşmüştü.

AİLECE TATİLE ÇIKTILAR

Ünlü çift, geçtiğimiz gün minik kızlarıyla birlikte çıktıkları Bodrum tatilinde objektiflere takıldı. Turgutreis’te bir otelde görüntülenen Paşalı Ailesi’nin keyfine diyecek yoktu.

Lara Paşalı, kızları Pera ile denizde vakit geçirdi. Selahattin Paşalı, anne-kızın deniz keyfine daha fazla dayanamayıp onlara katıldı.

KIZIYLA OYUN OYNADI

Oyuncak simit ile Pera’nın yanına giden Paşalı, kızını deniz simidinin içine koyarak ona oyunlar oynadı. Denize girip çıkıp ‘Deee’ diyerek, Pera’yı güldürmeyi başaran Selahattin Paşalı’nın görüntüsü tebessüm ettirdi.

Bir süre daha denizde eğlenen ünlü çift, daha sonra kızlarını kucaklarına alarak oradan ayrıldı. Lara Paşalı’nın, doğum kilolarından kurtulması da dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir